Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Boston Art Hotel

English

Boston Art Hotel is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.6 sterren. Neem contact op met Boston Art Hotel en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Boston Art Hotel
Via Massena, 70, 10128 Torino TO, Italy
3.6
(1051)

Schat een taxitarief vanuit Art Hotel Boston

Art Hotel Boston
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Boston Art Hotel Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Boston Art Hotel, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Boston Art Hotel voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Boston Art Hotel gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Boston Art Hotel, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Boston Art Hotel

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Art Hotel Boston

Taxi Montecatini★ 3.7 (38)No Drivers

Boston Art Hotel taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Boston Art Hotel aan?

Boston Art Hotel biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Italy, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Boston Art Hotel?

Boston Art Hotel heeft een beoordeling van 3.6 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Boston Art Hotel gevestigd?

Het adres van Boston Art Hotel is Via Massena, 70, 10128 Torino TO, Italy.

Hoe kan men contact opnemen met Boston Art Hotel?

Neem contact op met Boston Art Hotel door hier op "boek nu" te klikken

Kan Boston Art Hotel helpen met luchthaventransfers?

Ja, Boston Art Hotel biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Boston Art Hotel💬📞 +39 011 036 1400