Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Executive Taxi

English

Executive Taxi is een taxibedrijf met een beoordeling van 5 sterren. Neem contact op met Executive Taxi en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Executive Taxi
Piazza San Vigilio, 61, 38088 Spiazzo TN, Italy
5
(7)

Schat een taxitarief vanuit Campo Carlo Magno

Campo Carlo Magno
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Executive Taxi Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Executive Taxi, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Executive Taxi voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Executive Taxi gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Executive Taxi, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Executive Taxi

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Campo Carlo Magno

Terzi Ncc | Luxury Travel - Pinzolo Campiglio★ 5.0 (9)Taxi Paolo | N.c.c. Pinzolo - Campiglio★ 5.0 (7)Bacca Marco★ 5.0 (6)Passo Carlo Magno★ 4.5 (6)Taxi - Bucella Viaggi★ 4.2 (24)Taxi - Bucella Viaggi★ 3.0 (14)Taxi Bus Campiglio Di Taxi BordatiIngo Viaggi Dolomiti Transfer

Executive Taxi taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Executive Taxi aan?

Executive Taxi biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Italy, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Executive Taxi?

Executive Taxi heeft een beoordeling van 5 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Executive Taxi gevestigd?

Het adres van Executive Taxi is Piazza San Vigilio, 61, 38088 Spiazzo TN, Italy.

Hoe kan men contact opnemen met Executive Taxi?

Neem contact op met Executive Taxi door hier op "boek nu" te klikken

Kan Executive Taxi helpen met luchthaventransfers?

Ja, Executive Taxi biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com