Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Gucheng Yulong Taxi United Association

English

Gucheng Yulong Taxi United Association is een taxibedrijf met een beoordeling van 0 sterren. Neem contact op met Gucheng Yulong Taxi United Association en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Gucheng Yulong Taxi United Association
China, Yunnan, Lijiang, Gucheng District, 祥和路77号 邮政编码: 674100

Schat een taxitarief vanuit Lijiang Old Town

Lijiang Old Town
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Gucheng Yulong Taxi United Association Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Gucheng Yulong Taxi United Association, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Gucheng Yulong Taxi United Association voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Gucheng Yulong Taxi United Association gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Gucheng Yulong Taxi United Association, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Gucheng Yulong Taxi United Association

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Lijiang Old Town

Yunnan Tourism Automobile Corporation Tourism Passenger Transport Terminal★ 5.0 (1)Lijiang Ancient Town (south Gate)★ 4.7 (93)Intercontinental Lijiang Ancient Town Resort★ 4.6 (112)Old Town Of Lijiang★ 4.5 (1155)Ancient City Zhongyi Market★ 4.5 (26)Shuhe Ancient Town★ 4.4 (277)Dayan Ancient Town★ 4.3 (8)Hilton Garden Inn Lijiang★ 4.2 (26)

Gucheng Yulong Taxi United Association taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Gucheng Yulong Taxi United Association aan?

Gucheng Yulong Taxi United Association biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond China, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Gucheng Yulong Taxi United Association?

Gucheng Yulong Taxi United Association heeft een beoordeling van 0 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Gucheng Yulong Taxi United Association gevestigd?

Het adres van Gucheng Yulong Taxi United Association is China, Yunnan, Lijiang, Gucheng District, 祥和路77号 邮政编码: 674100.

Hoe kan men contact opnemen met Gucheng Yulong Taxi United Association?

Neem contact op met Gucheng Yulong Taxi United Association door hier op "boek nu" te klikken

Kan Gucheng Yulong Taxi United Association helpen met luchthaventransfers?

Ja, Gucheng Yulong Taxi United Association biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 4,300+ mensen hebben in China een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com