Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Housi Taxi

English

Housi Taxi is een taxibedrijf met een beoordeling van 5 sterren. Neem contact op met Housi Taxi en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Housi Taxi
Hauptstrasse 157, 3852 Ringgenberg, Switzerland
5
(1)

Schat een taxitarief vanuit Ringgenberg

Ringgenberg
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Housi Taxi Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Housi Taxi, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Housi Taxi voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Housi Taxi gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Housi Taxi, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Housi Taxi

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Ringgenberg

Easy Taxi★ 5.0 (1)Taxi De Luxe Interlaken★ 4.7 (37)Aare Taxi Interlaken★ 3.9 (20)No Drivers

Housi Taxi taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Housi Taxi aan?

Housi Taxi biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Switzerland, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Housi Taxi?

Housi Taxi heeft een beoordeling van 5 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Housi Taxi gevestigd?

Het adres van Housi Taxi is Hauptstrasse 157, 3852 Ringgenberg, Switzerland.

Hoe kan men contact opnemen met Housi Taxi?

Neem contact op met Housi Taxi door hier op "boek nu" te klikken

Kan Housi Taxi helpen met luchthaventransfers?

Ja, Housi Taxi biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com