Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Ascott Embassy Sathorn Bangkok

English

Ascott Embassy Sathorn Bangkok is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.6 sterren. Neem contact op met Ascott Embassy Sathorn Bangkok en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Ascott Embassy Sathorn Bangkok
No. 59, S Sathon Rd, Thung Maha Mek, Sathon, Bangkok 10120, Thailand
4.6
(681)

Schat een taxitarief vanuit Sathorn Vista Bangkok Marriott Exec Ap

Sathorn Vista Bangkok Marriott Exec Ap
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Ascott Embassy Sathorn Bangkok Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Ascott Embassy Sathorn Bangkok, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Ascott Embassy Sathorn Bangkok voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Ascott Embassy Sathorn Bangkok gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Ascott Embassy Sathorn Bangkok, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Ascott Embassy Sathorn Bangkok

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Sathorn Vista Bangkok Marriott Exec Ap

Somsak Big Taxi Bangkok★ 5.0 (21)Bangkoktaxi24★ 4.8 (79)Thai Call Taxi★ 4.8 (5)Bangkok Marriott Marquis Queen’s Park★ 4.6 (10922)Bangkok Marriott Hotel The Surawongse★ 4.6 (3653)Marriott's Bangkok Empire Place★ 4.6 (618)Pathumwan Princess Hotel★ 4.5 (8924)Sukhumvit Park, Bangkok - Marriott Executive Apartments★ 4.5 (1266)

Ascott Embassy Sathorn Bangkok taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Ascott Embassy Sathorn Bangkok aan?

Ascott Embassy Sathorn Bangkok biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Thailand, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Ascott Embassy Sathorn Bangkok?

Ascott Embassy Sathorn Bangkok heeft een beoordeling van 4.6 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Ascott Embassy Sathorn Bangkok gevestigd?

Het adres van Ascott Embassy Sathorn Bangkok is No. 59, S Sathon Rd, Thung Maha Mek, Sathon, Bangkok 10120, Thailand.

Hoe kan men contact opnemen met Ascott Embassy Sathorn Bangkok?

Neem contact op met Ascott Embassy Sathorn Bangkok door hier op "boek nu" te klikken

Kan Ascott Embassy Sathorn Bangkok helpen met luchthaventransfers?

Ja, Ascott Embassy Sathorn Bangkok biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 5,400+ mensen hebben in Thailand een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com