Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Kinjofuto Station

English

Kinjofuto Station is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.5 sterren. Neem contact op met Kinjofuto Station en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Kinjofuto Station
3 Chome Kinjofuto, Minato Ward, Nagoya, Aichi 455-0848, Japan
3.5
(216)

Schat een taxitarief vanuit Scmaglev And Railway Park

Scmaglev And Railway Park
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Kinjofuto Station Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Kinjofuto Station, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Kinjofuto Station voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Kinjofuto Station gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Kinjofuto Station, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Kinjofuto Station

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Scmaglev And Railway Park

Scmaglev And Railway Park★ 4.4 (9904)Meitetsu Nagoya Station Taxi Stand★ 3.3 (10)笠寺駅前タクシー乗り場★ 3.0 (1)Nagoya Station Sakura-dori Exit Taxi Stand★ 2.5 (11)Mk Takushisenyohoterunagoyagadenparesunoriba名古屋港駅前タクシー乗り場金城ふ頭駅前タクシー乗り場

Kinjofuto Station taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Kinjofuto Station aan?

Kinjofuto Station biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Japan, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Kinjofuto Station?

Kinjofuto Station heeft een beoordeling van 3.5 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Kinjofuto Station gevestigd?

Het adres van Kinjofuto Station is 3 Chome Kinjofuto, Minato Ward, Nagoya, Aichi 455-0848, Japan.

Hoe kan men contact opnemen met Kinjofuto Station?

Neem contact op met Kinjofuto Station door hier op "boek nu" te klikken

Kan Kinjofuto Station helpen met luchthaventransfers?

Ja, Kinjofuto Station biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 46,500+ mensen hebben in Japan een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com