Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Halmstad City Airport

English

Halmstad City Airport is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.9 sterren. Neem contact op met Halmstad City Airport en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Halmstad City Airport
Tre Hjärtans väg 12, 302 41 Halmstad, Sweden
3.9
(84)

Schat een taxitarief vanuit Halmstad Airport

Halmstad Airport
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Halmstad City Airport Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Halmstad City Airport, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Halmstad City Airport voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Halmstad City Airport gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Halmstad City Airport, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Halmstad City Airport

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Halmstad Airport

Salle’s Taxi Halmstad★ 5.0 (16)Taxi City Tylösand★ 5.0 (8)Lummerskolan★ 5.0 (2)Jalla Jalla Taxi Halmstad★ 4.9 (113)Taxi Malik Transport Halmstad★ 4.8 (295)Halmstad Segelflygklubb★ 4.8 (10)Structab Ab★ 4.7 (7)Tre Hjärtan Bilvård Ab★ 4.6 (14)

Halmstad City Airport taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Halmstad City Airport aan?

Halmstad City Airport biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Sweden, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Halmstad City Airport?

Halmstad City Airport heeft een beoordeling van 3.9 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Halmstad City Airport gevestigd?

Het adres van Halmstad City Airport is Tre Hjärtans väg 12, 302 41 Halmstad, Sweden.

Hoe kan men contact opnemen met Halmstad City Airport?

Neem contact op met Halmstad City Airport door hier op "boek nu" te klikken

Kan Halmstad City Airport helpen met luchthaventransfers?

Ja, Halmstad City Airport biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Halmstad City Airport📞 -