Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Lenged Cab

English

Lenged Cab is een taxibedrijf met een beoordeling van 1 sterren. Neem contact op met Lenged Cab en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Lenged Cab
2450 Peralta Blvd, Fremont, CA 94536, United States
1
(1)

Schat een taxitarief vanuit Fremont

Fremont
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Lenged Cab Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Lenged Cab, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Lenged Cab voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Lenged Cab gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Lenged Cab, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Lenged Cab

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Fremont

Fremont Airport Shuttle★ 5.0 (12)All Star Bay Limousine Service★ 4.7 (49)Go Cab Co.★ 4.3 (8)Sahil Cab★ 2.3 (3)Eco Airport Taxi FremontCastro Valley City Cab

Lenged Cab taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Lenged Cab aan?

Lenged Cab biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond United States, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Lenged Cab?

Lenged Cab heeft een beoordeling van 1 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Lenged Cab gevestigd?

Het adres van Lenged Cab is 2450 Peralta Blvd, Fremont, CA 94536, United States.

Hoe kan men contact opnemen met Lenged Cab?

Neem contact op met Lenged Cab door hier op "boek nu" te klikken

Kan Lenged Cab helpen met luchthaventransfers?

Ja, Lenged Cab biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 3,800+ mensen hebben in United States een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com