Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Rushan Station

English

Rushan Station is een taxibedrijf met een beoordeling van 3 sterren. Neem contact op met Rushan Station en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Rushan Station
VGCW+7M9, Shanhe St, Rushan, Weihai, Shandong, China, 264515
3
(1)

Schat een taxitarief vanuit Weihai

Weihai
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Rushan Station Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Rushan Station, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Rushan Station voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Rushan Station gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Rushan Station, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Rushan Station

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Weihai

Weihai International Bathing Spot★ 4.7 (3)Weihai Airport★ 3.7 (43)Rongcheng Measurement Institute Taxi Fare Meter Monitoring StationWeihai Taxi CompanyHengyue Taxi Advertisement威海旅游出租车公司

Rushan Station taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Rushan Station aan?

Rushan Station biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond China, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Rushan Station?

Rushan Station heeft een beoordeling van 3 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Rushan Station gevestigd?

Het adres van Rushan Station is VGCW+7M9, Shanhe St, Rushan, Weihai, Shandong, China, 264515.

Hoe kan men contact opnemen met Rushan Station?

Neem contact op met Rushan Station door hier op "boek nu" te klikken

Kan Rushan Station helpen met luchthaventransfers?

Ja, Rushan Station biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 4,300+ mensen hebben in China een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com