Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

แท็กซี่ วีไอพี

English

แท็กซี่ วีไอพี is een taxibedrijf met een beoordeling van 0 sterren. Neem contact op met แท็กซี่ วีไอพี en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
แท็กซี่ วีไอพี
ม.4 อ่าวนาง เมือง Krabi 81180, Thailand

Schat een taxitarief vanuit Nopparat Thara Beach

Nopparat Thara Beach
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
แท็กซี่ วีไอพี Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via แท็กซี่ วีไอพี, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor แท็กซี่ วีไอพี voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
แท็กซี่ วีไอพี gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij แท็กซี่ วีไอพี, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met แท็กซี่ วีไอพี

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Nopparat Thara Beach

กระบี่อันดามันคาร์เร้นท์ Krabi Andaman Car Rent★ 5.0 (18)แท็กซี่อ่าวนางtaxiaonang★ 5.0 (9)Taxi Siam Transfer Ao Nang★ 5.0 (8)Privat Taxi Car★ 5.0 (3)Thaitaxiservices | Krabi★ 5.0 (1)Taxi Service Krabi★ 5.0 (1)Krabi Taxi Services★ 4.9 (335)Cheap Cheap Taxi★ 4.9 (21)

แท็กซี่ วีไอพี taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt แท็กซี่ วีไอพี aan?

แท็กซี่ วีไอพี biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Thailand, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor แท็กซี่ วีไอพี?

แท็กซี่ วีไอพี heeft een beoordeling van 0 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is แท็กซี่ วีไอพี gevestigd?

Het adres van แท็กซี่ วีไอพี is ม.4 อ่าวนาง เมือง Krabi 81180, Thailand.

Hoe kan men contact opnemen met แท็กซี่ วีไอพี?

Neem contact op met แท็กซี่ วีไอพี door hier op "boek nu" te klikken

Kan แท็กซี่ วีไอพี helpen met luchthaventransfers?

Ja, แท็กซี่ วีไอพี biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 5,400+ mensen hebben in Thailand een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com