Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Ponto De Táxi Kennedy São Caetano

English

Ponto De Táxi Kennedy São Caetano is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.9 sterren. Neem contact op met Ponto De Táxi Kennedy São Caetano en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Ponto De Táxi Kennedy São Caetano
Av. Pres. Kennedy, 1883 - Olímpico, São Caetano do Sul - SP, 09560-010, Brazil
4.9
(23)

Schat een taxitarief vanuit Sao Caetano Do Sul

Sao Caetano Do Sul
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Ponto De Táxi Kennedy São Caetano Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Ponto De Táxi Kennedy São Caetano, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Ponto De Táxi Kennedy São Caetano voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Ponto De Táxi Kennedy São Caetano gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Ponto De Táxi Kennedy São Caetano, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Ponto De Táxi Kennedy São Caetano

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Sao Caetano Do Sul

Unity Vans★ 5.0 (43)Táxi Alessandro★ 5.0 (23)Taxi Park São Caetano★ 5.0 (7)Ponto De Taxi 22★ 5.0 (3)Táxi★ 5.0 (2)Ponto De Taxi Cataluña★ 5.0 (1)Ponto De Táxi Estação De Trem★ 5.0 (1)Ponto De Táxi Vila Paula★ 4.7 (6)

Ponto De Táxi Kennedy São Caetano taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Ponto De Táxi Kennedy São Caetano aan?

Ponto De Táxi Kennedy São Caetano biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Brazil, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Ponto De Táxi Kennedy São Caetano?

Ponto De Táxi Kennedy São Caetano heeft een beoordeling van 4.9 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Ponto De Táxi Kennedy São Caetano gevestigd?

Het adres van Ponto De Táxi Kennedy São Caetano is Av. Pres. Kennedy, 1883 - Olímpico, São Caetano do Sul - SP, 09560-010, Brazil.

Hoe kan men contact opnemen met Ponto De Táxi Kennedy São Caetano?

Neem contact op met Ponto De Táxi Kennedy São Caetano door hier op "boek nu" te klikken

Kan Ponto De Táxi Kennedy São Caetano helpen met luchthaventransfers?

Ja, Ponto De Táxi Kennedy São Caetano biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com