Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Indians Taxi

English

Indians Taxi is een taxibedrijf met een beoordeling van 4 sterren. Neem contact op met Indians Taxi en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Indians Taxi
QTR NO - 2161, Sector 12A, Sector 12, Bokaro Steel City, Jharkhand 827012, India
4
(4)

Schat een taxitarief vanuit Bokaro

Bokaro
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Indians Taxi Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Indians Taxi, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Indians Taxi voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Indians Taxi gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Indians Taxi, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Indians Taxi

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Bokaro

Bokaro Taxi★ 5.0 (429)मंगल Travels(engineer Taxi Wala)★ 5.0 (135)Bokaro Tour Taxi Services★ 5.0 (17)Azad Car Rental & Taxi Service★ 5.0 (15)Samir Tour And Travels Taxi Services★ 5.0 (13)New Bokaro Cab Service★ 5.0 (12)Shakun Tour And Travels★ 5.0 (8)Bokaro Tour & Travels★ 5.0 (5)

Indians Taxi taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Indians Taxi aan?

Indians Taxi biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond India, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Indians Taxi?

Indians Taxi heeft een beoordeling van 4 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Indians Taxi gevestigd?

Het adres van Indians Taxi is QTR NO - 2161, Sector 12A, Sector 12, Bokaro Steel City, Jharkhand 827012, India.

Hoe kan men contact opnemen met Indians Taxi?

Neem contact op met Indians Taxi door hier op "boek nu" te klikken

Kan Indians Taxi helpen met luchthaventransfers?

Ja, Indians Taxi biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com