Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Trí Taxi

English

Trí Taxi is een taxibedrijf met een beoordeling van 5 sterren. Neem contact op met Trí Taxi en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Trí Taxi
Đường Hồ Xuân Hương, Tân Phú, Đồng Xoài, Bình Phước, Vietnam
5
(1)

Schat een taxitarief vanuit Dong Xoai

Dong Xoai
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Trí Taxi Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Trí Taxi, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Trí Taxi voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Trí Taxi gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Trí Taxi, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Trí Taxi

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Dong Xoai

Taxi đồng Xoài Bình Phước (tổng đài Taxi )★ 5.0 (98)Taxi Đưa Đón Khám Chữa Bệnh, Cưới Hỏi Du Lịch Trọng Cường★ 5.0 (25)Taxi ĐỒng XoÀi★ 5.0 (14)Taxi Đồng Xoài 0988.0912.93★ 5.0 (13)City Taxi★ 5.0 (5)Taxi Dịch Vụ Thế Hoàn★ 5.0 (4)Taxi Đồng Xoài Bình Phước★ 5.0 (4)Dịch Vụ Taxi Du Lịch Khả Hân★ 5.0 (3)

Trí Taxi taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Trí Taxi aan?

Trí Taxi biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Vietnam, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Trí Taxi?

Trí Taxi heeft een beoordeling van 5 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Trí Taxi gevestigd?

Het adres van Trí Taxi is Đường Hồ Xuân Hương, Tân Phú, Đồng Xoài, Bình Phước, Vietnam.

Hoe kan men contact opnemen met Trí Taxi?

Neem contact op met Trí Taxi door hier op "boek nu" te klikken

Kan Trí Taxi helpen met luchthaventransfers?

Ja, Trí Taxi biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 790+ mensen hebben in Vietnam een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com