Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb

English

Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb is een taxibedrijf met een beoordeling van 0 sterren. Neem contact op met Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb
Allerstraße 2, 37081 Göttingen, Germany

Schat een taxitarief vanuit Gottingen

Gottingen
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Gottingen

Rosdorfer Taxi★ 4.1 (14)Puk Minicar Gmbh★ 3.4 (142)Hainberg Transport Kulle★ 3.1 (27)Taxi-göttingen★ 2.9 (214)Taxi-service Night & Day Gmbh★ 2.5 (23)Hallo Taxi★ 2.0 (19)RajabiTaxistand

Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb aan?

Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Germany, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb?

Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb heeft een beoordeling van 0 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb gevestigd?

Het adres van Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb is Allerstraße 2, 37081 Göttingen, Germany.

Hoe kan men contact opnemen met Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb?

Neem contact op met Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb door hier op "boek nu" te klikken

Kan Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb helpen met luchthaventransfers?

Ja, Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Mehrdad Shahbandeh Taxibetrieb📞 -