Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Nagar Taxi Services

English

Nagar Taxi Services is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.9 sterren. Neem contact op met Nagar Taxi Services en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Nagar Taxi Services
Sector 15 Main Market, Faridabad, Haryana 121007, India
4.9
(33)

Schat een taxitarief vanuit Faridabad

Faridabad
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Nagar Taxi Services Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Nagar Taxi Services, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Nagar Taxi Services voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Nagar Taxi Services gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Nagar Taxi Services, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Nagar Taxi Services

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Faridabad

Dhramveer Taxi Services - Best Taxi Service In Faridabad, Cab Service In Faridabad★ 5.0 (350)Vb Travels (taxi Service)★ 5.0 (282)Vikas Enterprises (taxi Service)★ 5.0 (182)Rohit Taxi Service★ 5.0 (177)Taxi Service Faridabad★ 5.0 (76)Aman Taxi Service Faridabad | Cab Service In Faridabad | Luxury Car For Rent | Traveller For Rent★ 5.0 (64)Faridabad Taxi Service (local & Outstation)★ 4.9 (309)Granth Taxi Services★ 4.9 (216)

Nagar Taxi Services taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Nagar Taxi Services aan?

Nagar Taxi Services biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond India, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Nagar Taxi Services?

Nagar Taxi Services heeft een beoordeling van 4.9 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Nagar Taxi Services gevestigd?

Het adres van Nagar Taxi Services is Sector 15 Main Market, Faridabad, Haryana 121007, India.

Hoe kan men contact opnemen met Nagar Taxi Services?

Neem contact op met Nagar Taxi Services door hier op "boek nu" te klikken

Kan Nagar Taxi Services helpen met luchthaventransfers?

Ja, Nagar Taxi Services biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com