Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Pola Taxi Gniezno

English

Pola Taxi Gniezno is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.9 sterren. Neem contact op met Pola Taxi Gniezno en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Pola Taxi Gniezno
Osiedle Kazimierza Wielkiego 51/2, 62-200 Gniezno, Poland
4.9
(78)

Schat een taxitarief vanuit Gniezno

Gniezno
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Pola Taxi Gniezno Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Pola Taxi Gniezno, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Pola Taxi Gniezno voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Pola Taxi Gniezno gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Pola Taxi Gniezno, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Pola Taxi Gniezno

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Gniezno

Strong Taxi Tomasz Perek★ 5.0 (9)Taxi Van Gniezno★ 5.0 (2)Postój Taxi★ 5.0 (1)Edi Taxi Gniezno★ 4.9 (208)Taxi Oscar Mietek Taksi Taksówki Gniezno★ 4.9 (15)Party Taxi Gniezno★ 4.8 (113)Tele Taxi Gniezno★ 4.8 (4)Taxi Langwaldi★ 4.7 (36)

Pola Taxi Gniezno taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Pola Taxi Gniezno aan?

Pola Taxi Gniezno biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Poland, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Pola Taxi Gniezno?

Pola Taxi Gniezno heeft een beoordeling van 4.9 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Pola Taxi Gniezno gevestigd?

Het adres van Pola Taxi Gniezno is Osiedle Kazimierza Wielkiego 51/2, 62-200 Gniezno, Poland.

Hoe kan men contact opnemen met Pola Taxi Gniezno?

Neem contact op met Pola Taxi Gniezno door hier op "boek nu" te klikken

Kan Pola Taxi Gniezno helpen met luchthaventransfers?

Ja, Pola Taxi Gniezno biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Pola Taxi Gniezno📞 -