Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Easy Chimbote E.i.r.l

English

Easy Chimbote E.i.r.l is een taxibedrijf met een beoordeling van 0 sterren. Neem contact op met Easy Chimbote E.i.r.l en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Easy Chimbote E.i.r.l
Jr, Jirón Manuel Ruiz 290, Chimbote, Peru

Schat een taxitarief vanuit Chimbote

Chimbote
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Easy Chimbote E.i.r.l Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Easy Chimbote E.i.r.l, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Easy Chimbote E.i.r.l voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Easy Chimbote E.i.r.l gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Easy Chimbote E.i.r.l, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Easy Chimbote E.i.r.l

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Chimbote

Taxi Horizonte★ 5.0 (5)Taxi Royal Chimbote★ 5.0 (2)Vial Taxi★ 5.0 (1)Caller Taxi★ 5.0 (1)Taxi Express Chimbote★ 4.7 (26)Taxi Platinum De Chimbote★ 4.6 (22)Taxi Bip Chimbote★ 4.5 (2)Taxi Carga Abba★ 4.5 (2)

Easy Chimbote E.i.r.l taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Easy Chimbote E.i.r.l aan?

Easy Chimbote E.i.r.l biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Peru, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Easy Chimbote E.i.r.l?

Easy Chimbote E.i.r.l heeft een beoordeling van 0 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Easy Chimbote E.i.r.l gevestigd?

Het adres van Easy Chimbote E.i.r.l is Jr, Jirón Manuel Ruiz 290, Chimbote, Peru.

Hoe kan men contact opnemen met Easy Chimbote E.i.r.l?

Neem contact op met Easy Chimbote E.i.r.l door hier op "boek nu" te klikken

Kan Easy Chimbote E.i.r.l helpen met luchthaventransfers?

Ja, Easy Chimbote E.i.r.l biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 320+ mensen hebben in Peru een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com