Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Uyuni Tours

English

Uyuni Tours is een taxibedrijf met een beoordeling van 4 sterren. Neem contact op met Uyuni Tours en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Uyuni Tours
Av. Ferroviaria, Uyuni, Bolivia
4
(65)

Schat een taxitarief vanuit Uyuni

Uyuni
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Uyuni Tours Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Uyuni Tours, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Uyuni Tours voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Uyuni Tours gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Uyuni Tours, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Uyuni Tours

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Uyuni

Senda Andina★ 5.0 (9)Radio Felicidad Uyuni★ 5.0 (2)Hotel Nido Del Flamenco★ 4.7 (83)Salar Mirror★ 4.7 (41)Hotel Sal Andina★ 4.5 (312)Todo Turismo S.r.l.★ 4.5 (158)Turismo Ollague Uyuni★ 4.5 (19)Tunkas Travel Bolivia★ 4.4 (23)

Uyuni Tours taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Uyuni Tours aan?

Uyuni Tours biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Bolivia, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Uyuni Tours?

Uyuni Tours heeft een beoordeling van 4 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Uyuni Tours gevestigd?

Het adres van Uyuni Tours is Av. Ferroviaria, Uyuni, Bolivia.

Hoe kan men contact opnemen met Uyuni Tours?

Neem contact op met Uyuni Tours door hier op "boek nu" te klikken

Kan Uyuni Tours helpen met luchthaventransfers?

Ja, Uyuni Tours biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 30+ mensen hebben in Uyuni een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Uyuni Tours📞 -