Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Taxis Prince Hinoi

English

Taxis Prince Hinoi is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.5 sterren. Neem contact op met Taxis Prince Hinoi en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Taxis Prince Hinoi
FC7J+9VF, Papeete 98714, French Polynesia
3.5
(4)

Schat een taxitarief vanuit Tahiti

Tahiti
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Taxis Prince Hinoi Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Taxis Prince Hinoi, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Taxis Prince Hinoi voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Taxis Prince Hinoi gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Taxis Prince Hinoi, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Taxis Prince Hinoi

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Tahiti

Hans Taxi Cab★ 5.0 (11)Coco Taxiboat★ 5.0 (8)Tahiti Limousine - Service Vip★ 5.0 (4)Ferry Dock Taxi Stand★ 5.0 (3)Tahiti Transfers★ 5.0 (2)Bbl Taxi Stand (by The Bora Bora Lounge)★ 5.0 (1)Teahupoo Tahiti Surfari★ 4.7 (49)Teahupoo Excursion Taxi Boat★ 4.3 (52)

Taxis Prince Hinoi taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Taxis Prince Hinoi aan?

Taxis Prince Hinoi biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond French Polynesia, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Taxis Prince Hinoi?

Taxis Prince Hinoi heeft een beoordeling van 3.5 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Taxis Prince Hinoi gevestigd?

Het adres van Taxis Prince Hinoi is FC7J+9VF, Papeete 98714, French Polynesia.

Hoe kan men contact opnemen met Taxis Prince Hinoi?

Neem contact op met Taxis Prince Hinoi door hier op "boek nu" te klikken

Kan Taxis Prince Hinoi helpen met luchthaventransfers?

Ja, Taxis Prince Hinoi biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Taxis Prince Hinoi📞 -