Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Taylor St Taxis

English

Taylor St Taxis is een taxibedrijf met een beoordeling van 5 sterren. Neem contact op met Taylor St Taxis en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Taylor St Taxis
95 Halifax Rd, Rochdale OL12 9BA, United Kingdom
5
(1)

Schat een taxitarief vanuit Rochdale

Rochdale
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Taylor St Taxis Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Taylor St Taxis, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Taylor St Taxis voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Taylor St Taxis gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Taylor St Taxis, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Taylor St Taxis

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Rochdale

Quick Click Cars★ 5.0 (8)Globe Taxis Rochdale★ 4.7 (514)Village Cars Of Whitworth★ 4.7 (12)Car 2000★ 4.5 (540)Newhey Lodge★ 4.4 (8)Town Taxis★ 4.3 (124)Newline & Phoenix Taxis★ 3.6 (40)United Millenium Cars★ 3.6 (27)

Taylor St Taxis taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Taylor St Taxis aan?

Taylor St Taxis biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond United Kingdom, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Taylor St Taxis?

Taylor St Taxis heeft een beoordeling van 5 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Taylor St Taxis gevestigd?

Het adres van Taylor St Taxis is 95 Halifax Rd, Rochdale OL12 9BA, United Kingdom.

Hoe kan men contact opnemen met Taylor St Taxis?

Neem contact op met Taylor St Taxis door hier op "boek nu" te klikken

Kan Taylor St Taxis helpen met luchthaventransfers?

Ja, Taylor St Taxis biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com