Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Borghese Palace Art Hotel

English

Borghese Palace Art Hotel is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.1 sterren. Neem contact op met Borghese Palace Art Hotel en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Borghese Palace Art Hotel
Via Ghibellina, 174r, 50122 Firenze FI, Italy
4.1
(517)

Schat een taxitarief vanuit Borghese Palace Art Hotel

Borghese Palace Art Hotel
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Borghese Palace Art Hotel Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Borghese Palace Art Hotel, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Borghese Palace Art Hotel voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Borghese Palace Art Hotel gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Borghese Palace Art Hotel, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Borghese Palace Art Hotel

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Borghese Palace Art Hotel

Hotel Pitti Palace Al Ponte Vecchio★ 4.6 (2777)Palazzo Borghese★ 4.6 (448)Starhotels Michelangelo★ 4.4 (1416)Hilton Garden Inn Rome Claridge★ 4.3 (1035)Clarion Collection Hotel Principessa Isabella★ 4.1 (587)Aeroporto Amerigo Vespucci - Terminal Taxi Station★ 3.6 (8)4390 Taxi Florence★ 3.3 (887)Co.ta.fi.★ 3.3 (7)

Borghese Palace Art Hotel taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Borghese Palace Art Hotel aan?

Borghese Palace Art Hotel biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Italy, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Borghese Palace Art Hotel?

Borghese Palace Art Hotel heeft een beoordeling van 4.1 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Borghese Palace Art Hotel gevestigd?

Het adres van Borghese Palace Art Hotel is Via Ghibellina, 174r, 50122 Firenze FI, Italy.

Hoe kan men contact opnemen met Borghese Palace Art Hotel?

Neem contact op met Borghese Palace Art Hotel door hier op "boek nu" te klikken

Kan Borghese Palace Art Hotel helpen met luchthaventransfers?

Ja, Borghese Palace Art Hotel biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com