Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Cabinn Vejle

English

Cabinn Vejle is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.8 sterren. Neem contact op met Cabinn Vejle en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Cabinn Vejle
Dæmningen 6, 7100 Vejle, Denmark
3.8
(884)

Schat een taxitarief vanuit Borkop

Borkop
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Cabinn Vejle Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Cabinn Vejle, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Cabinn Vejle voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Cabinn Vejle gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Cabinn Vejle, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Cabinn Vejle

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Borkop

Vognmand Bent Kristensen★ 5.0 (1)Air Taxi Consulting V/knud Puggaard★ 5.0 (1)Vejle Taxa★ 4.7 (3)Munkebjerg Bed And Breakfast★ 4.6 (148)Fredericia Taxa Vogn 156-0028 V/peder Roved Glibstrup★ 3.6 (9)Taxi★ 3.0 (2)Børkop St.★ 2.6 (5)Taxa Børkop

Cabinn Vejle taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Cabinn Vejle aan?

Cabinn Vejle biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Denmark, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Cabinn Vejle?

Cabinn Vejle heeft een beoordeling van 3.8 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Cabinn Vejle gevestigd?

Het adres van Cabinn Vejle is Dæmningen 6, 7100 Vejle, Denmark.

Hoe kan men contact opnemen met Cabinn Vejle?

Neem contact op met Cabinn Vejle door hier op "boek nu" te klikken

Kan Cabinn Vejle helpen met luchthaventransfers?

Ja, Cabinn Vejle biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com