Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai

English

Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.1 sterren. Neem contact op met Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai
China, Shanghai, Yangpu District, 邯郸路199号 邮政编码: 200433
4.1
(53)

Schat een taxitarief vanuit Crowne Plaza Shanghai

Crowne Plaza Shanghai
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Crowne Plaza Shanghai

Crowne Plaza Shanghai Hongqiao★ 4.6 (12)Crowne Plaza Shanghai Xiayang Lake★ 4.3 (42)Crowne Plaza Shanghai Pujiang★ 4.2 (33)Crowne Plaza Shanghai★ 4.1 (155)Crowne Plaza Shanghai Pudong★ 4.1 (124)Crowne Plaza Shanghai Noah Square★ 4.1 (67)Taxi Passenger Station★ 3.0 (1)Shanghai Shenqiang Taxi Automobile Limited Company 136 Fengongsi Parking Lot

Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai aan?

Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond China, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai?

Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai heeft een beoordeling van 4.1 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai gevestigd?

Het adres van Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai is China, Shanghai, Yangpu District, 邯郸路199号 邮政编码: 200433.

Hoe kan men contact opnemen met Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai?

Neem contact op met Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai door hier op "boek nu" te klikken

Kan Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai helpen met luchthaventransfers?

Ja, Crowne Plaza Hotel Fudan Shanghai biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 4,300+ mensen hebben in China een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com