Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Taxi Rapallo

English

Taxi Rapallo is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.3 sterren. Neem contact op met Taxi Rapallo en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Taxi Rapallo
Piazza delle Nazioni, 16035 Rapallo GE, Italy
4.3
(12)

Schat een taxitarief vanuit Rapallo

Rapallo
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Taxi Rapallo Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Taxi Rapallo, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Taxi Rapallo voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Taxi Rapallo gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Taxi Rapallo, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Taxi Rapallo

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Rapallo

Taxi Alessandro Santa Margherita Ligure★ 4.9 (91)Rapallo Taxi Boat★ 4.4 (27)Taxi Fabio - Rapallo★ 3.7 (13)Taxi Maurizio - Rapallo★ 3.3 (52)Posteggio Taxi★ 2.3 (3)

Taxi Rapallo taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Taxi Rapallo aan?

Taxi Rapallo biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Italy, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Taxi Rapallo?

Taxi Rapallo heeft een beoordeling van 4.3 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Taxi Rapallo gevestigd?

Het adres van Taxi Rapallo is Piazza delle Nazioni, 16035 Rapallo GE, Italy.

Hoe kan men contact opnemen met Taxi Rapallo?

Neem contact op met Taxi Rapallo door hier op "boek nu" te klikken

Kan Taxi Rapallo helpen met luchthaventransfers?

Ja, Taxi Rapallo biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 30+ mensen hebben in Rapallo een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com